A A A

O nás

 

 

 

Naše firma vznikla v roce 1997.Ve Zlínském kraji. V té době bylo naší hlavní náplní servis motocyklů,mopedů,a půjčovna strojů do 50ccm.V roce 2003 se naše firma přestěhovala do Halenkovic a rozšířila činnost o prodej čtyřkolek,skútrú,UTV,Buggy,a náhradních dílů.V roce 2014 jsme otevřeli novou prodejnu ve Spytihněvi.V roce 2018 jsme otevřeli novou prodejnu a sklad na Slovensku Nové Zámky kde máme výhradní  zastoupení pro celé Slovensko pro značku HiSUN více na www.hisun.sk V dnešní době již máme po celé ČR a SK servisní místa smluvních partnerů.


 

Co nabízíme :

 

- čtyřkolky s prověřenou kvalitou za bezkonkurenční velkoobchodní ceny

 

- kompletní náhradní díly, technické poradenství, dokumentaci

 

- Garanci, záruku a vždy dostatek náhradních dílů.Máme kvalitní síť v České Republice i na Slovensku.Naši technici jsou plně připraveni vyřešit jakýkoliv potencionální problém.Náš zákazník je pro nás ta nejdůležitější osoba.

 

- prodej buď s COC certifikátem nebo s čistopisem technického průkazu

 

-U každé čtyřkolky a skútrú garantujeme záruku 24 měsíců a servis v ČR

Předprodejní péče je pro nás stejně důležitá,jako péče o zákazníka,který už na naší čtyřkolce nebo skútru jezdí.

Všechny nabízené typy čtyřkolek a skútrú jsou homologovány pro 2 osoby.

 

K jejich řízení je nutno použít řidičský průkaz skupiny B.(čtyřkolky+skútry)

 

Čtyřkolky a skútry mají SPZ - což je opravňuje k použití na pozemních  silnič ních komunikacích. Se čtyřkolkou od nás dostanete čistopis velkého technického průkazu, český návod,COC certifikát,servisní knížku a záruční list. Registrace se dělá na dopravním inspektorátu v místě Vašeho bydliště. Postup je stejný jako při přihlašování nového vozidla. Doklad o povinném pojištění je třeba si sjednat předem.Po zaplacení poplatku 800 Kč dostanete SPZ, malý technický průkaz a můžete vyrazit.

 

 

 

Naše servisní místa:Praha,Terezín,Sokolov,Plzeň,Rakovník,Liberec,Skuteč,České Budějovice,Brno,Halenkovice.

www.ctyrkolky-skutry.cz

www.xextreme.cz

www.hisun.sk